Watersportvereniging Rijn en Lek

WSV Rijn en Lek nog duurzamer

Geplaatst op 01-10-2021  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Theo Eigenberg

In de voorgaande week is onze vereniging weer een stuk duurzamer geworden. Maar liefst 40 zonnepanelen zijn geinstalleerd op het dak van het clubhuis, waarmee per jaar ruim 13.000 KwH aan stroom opgewekt kan worden. Dat is circa 1/3e van het totale jaarlijkse verbruik. De aanschaf van de zonnepanelen maakt deel uit van het meerjarenplan van onze vereniging, waarin duurzaamheid een van de thema's is. 

In de afgelopen maanden is een 'zonnepanelenteam' bestaande uit Evert van Dijk, Erik van Esch en Theo Eigenberg bezig geweest met het selecteren van drie aanbieders. De aanbiedingen ontliepen elkaar vrijwel niet, maar SolarServiceNL bleek de best passende aanbieding te hebben gedaan. Ook werd onderzocht of het dak van het clubhuis de panelen kon dragen. Dit heeft geleid tot een paar kleine aanpassingen, uitgevoerd door Henk Peek.